Riva Elegance Czech

Riva Elegance patří k nejúspěšnějším a nejrozmanitějším DJkám v Rakousku. Její kalendář túr obsahuje nejen vystoupení na diskotékách a v klubech, na firemních a sportovních akcích, ale i na rádiových akcích doma i v cizině. Její sety jsou jedinečné a energie za pultem nezná hranice.

Vystupovala již s mezinárodními umělci jako Tiesto, CJ Stone, Tom Novy a Markusem Gardewegem, hrála na aftershow párty např. po Seiler a Speer, zastupovala automobilovou značku Škoda u jezera Wörthersee, byla DJkou na World Importer Conference 2012 v Praze a je zastoupená na kompilacích jako je Dream Dance a Club Sounds. V sezóně 2011/2012 byla například rezidentní DJkou ve dvou velkých dolnorakouských diskotékách.

Hudba byla vždy důležitou součástí jejího života. Již v 16ti letech začala svou kariéru jako DJka – tehdy ještě s gramofonovými deskami. A během chvilky si jí fanoušci oblíbili. Před třemi roky 28ti letá Dolnorakušanka vypověděla svojí práci v pojišťovnictví, aby se mohla naplno věnovat hudbě. Stále hledá nové výzvy a snaží se, aby se rozvíjela tak mnohostranně, jak je to jen možné.

Riva Elegance se neproslavila jen jako DJka, ale také přesvědčuje svými vlastními publikacemi ve scéně. V červenci 2016 zveřejnuje Riva Elegance svoji třetí produkci „Riva Elegance feat. Vicilicious – Burnin“. Kromě toho také přispěla remixy k projektům jako je „Big Daddy & Andrew Spencer – Ice Ice Baby“, DJ Ostkurve feat. Seaside Clubbers – Feiern (We Didn’t Start The Fire), atd.

Sezónu 2017/2018 zahajuje Riva Elegance se zcela novými hity v kapse, aby opět rozžhavila taneční plochy na této planetě!

Bio Deutsch | Bio English

© Riva Elegance 2018 | Impressum | Datenschutzerklärung
0

Your Cart